Kola Breezer

INVERSION

Prémiové all-road kolo Inversion je navrženo tak, aby pomohlo seriózním jezdcům posunout své limity.

Inversion je špičkové kolo, které je vybaveno vysoce konstruovanou a hydroformovanou bezešvou japonskou sadou trub Chromoly D’Fusion s precizní konstrukcí.

Vysoce kvalitní ocelový rám poskytuje luxusní jízdu a spolehlivý celodenní komfort, ať už zdoláváte dlouhé cesty, vyrážíte na cestičky nebo ponoříte palec do světa štěrku.

Inversion bourá hranice toho, čím by mělo být silniční kolo.

RADAR

RADAR je dokonalá sada Road And Dirt Adventure Rig.

Nechte RADAR, aby se nasměroval na určené rychlosti vzdálené touhy. Zkonstruován s použitím dvojitého rámu a vidlice Chromoly, který obsahuje držáky na nosič, pět (ano, pět) držáků na láhev s vodou, kotoučové brzdy a vůli pro terénní pneumatiky.

RADAR je ideální volbou pro městská dobrodružství, plnohodnotné bikepacking nebo cokoli mezi tím.

Širokorozsahové řazení Vás dostane do těch nejstrmějších stoupání a zpět dolů i při plném zatížení.

DOPPLER

Doppler nabízí jezdcům tradiční jízdní kolo s hladkými pneumatikami 650b, které se mohou pustit do hlíny.

Kola 650b nabízejí výraznou výhodu tím, že nabízejí pneumatiku s větším objemem, která poskytuje pohodlnou a rychlou jízdu na chodníku s větším tlumením a přilnavostí na nerovných silnicích a nezpevněných površích.

Dopplerův rám, který je ideální pro náročné cestování a drsné podmínky, nabízí klasickou geometrii silničního kola a vysokou úroveň funkčnosti.

THUNDER

Když Joe Breeze navrhl původní Thunder, jeho myšlenkou bylo vytvořit kolo, které by mělo geometrii a komponenty, které umožnily jezdcům prozkoumat vzdálené stezky a svahy severní Kalifornie a mimo ni.

Tento duch žije s novým Thunderem.

Stále zkonstruovaný s oduševnělou kvalitou jízdy a odolností oceli, nový rám se může pochlubit některými významnými vylepšeními, která umožňují dobrodružným jezdcům objevovat hluboko do lesů mimo město nebo na druhém konci světa.

MIDTOWN

Série Midtown, vyrobená pro přeměnu drsných cest nebo silnic v centru města na Vaše osobní hřiště, kombinuje odolnost horských kol s rychlostí městského kola.

Tito městští bojovníci, vybaveni velkoobjemovými 27,5palcovými pneumatikami pro extra odpružení, překonávají díry a železniční koleje a umožňují Vám vytěžit ze své jízdy maximum.

Jděte do toho a bavte se, zasloužíte si to!

DOWNTOWN

Downtown je klasické městské kolo z Chromoly steel od Breezer: kola 700C, vybavená blatníky a zadním nosičem.

K dispozici v osmi velikostech s Joeovou dynamickou geometrií městského kola a 7-stupňovým pohonem ovládaným jednoduchou otočnou pákou.

Centra jsou pozoruhodně nenáročný, zábavný a elegantní způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Nikdy předtím neexistovala móda a funkce v takové harmonii.

BELTWAY

Beltway je naše zdánlivě jednoduchá cesta do práce s pásovým pohonem.

Údržba je hračka. Časy údržby řetězů a mastného oblečení jsou pryč.

Díky vysokovýkonnému systému řemenů vyžaduje hnací ústrojí minimální údržbu a zároveň nabízí téměř dvojnásobnou životnost tradičních řetězů.

K dispozici s dodatečnou ochranou blatníků, nosiče a světel, aby bylo dojíždění do práce hračkou!

LIBERTY

Modely Liberty S kombinují high-tech konstrukci s odpruženými vidlicemi s hladkým chodem a odolnými komponenty, díky kterým je jízda jednoduchá bez ohledu na podmínky na silnici.

Modely jsou také vybaveny zadním nosičem, integrovaným systémem osvětlení a stojanem.

V kombinaci s výkonnými brzdami a jednoduchým řazením je každý model navržen tak, aby nabízel sebevědomou jízdu při cvičení nebo dojíždění.

TYP KOLA

Zobrazit
Zobrazit
x